واکنش جواد رضویان به شایعاتی درباره پدرش

جواد رضويان در واكنش به شايعاتي درباره پدرش تصويري از خود در كنار پدرش در صفحه اينستاگرام خود منتشر كرد. به گزارش گروه وبگردي باشگاه خبرنگاران جوان؛ جواد رضويان در واكنش به شايعاتي درباره پدرش تصويري از خود در كنار پدرش در صفحه اينستاگرام خود منتشر كرد و نوشت :سايه گرم پدر ميگفت : گرماي خورشيد افسانه است …. سلامتي همه پدرا و شادي روح همه پدرهاي سفركرده . ميلاد با سعادت اميرالمومنين (ع) ، روز پدر و روز مرد رو خدمت تك تك شما عزيزان تبريك عرض مي كنم . نامردا هم كه تكليفشون روشنه تصوير :اين هم تصوير آقاجون بنده كه خيلي از دوستان تصوير ديگه اي رو به عنوان پدرم در فضاي مجازي پخش كرده بودند.جواد رضويان به اين دليل اين عكس را از پدرش منتشر كرده است كه مدتي است ، تصويري از يك روحاني در كنار حجت الاسلام قرائتي به عنوان تصوير پدر ايشان در فضاي مجازي دست به دست مي چرخد .هر چند اين روحاني بسيار به جواد رضويان شباهت دارد، اما او با انتشار تصوير پدرش نشان داد كه اين عكس و حرف هاي پيرامون آن شايعه اي بيش نيست.بيوگرافي جواد رضويان:سيدجواد رضويان زاده ي ۱۳۵۳ بازيگر سينما و تلويزيون متولد شهر قم است.سيدجواد رضويان از پدري قمي و مادر يزدي در شهر قم به دنيا آمد. او هم اكنون ساكن محله سلسبيل است. وي به طور اتفاقي وارد رشته بازيگري شد. وي در سال اول دانشگاه با مهران غفوريان و امير غفارمنش و بيژن بنفشه‌خواه همكلاس بود و به كمك آنها وارد اين رشته شده است. جواد رضويان از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازيگري مشغول به كار شده است. در مجموعه‌هاي متعددي از جمله سيب خنده، مجيددلبندم و باغچه مينو… شركت كرد. او با مجموعه سيب خنده به تلويزيون آمد؛ ولي با مجموعه طنز پاورچين بهكارگرداني مهران مديري به موفقيت رسيد و در جايزه بزرگ اين موفقيت را تكرار كرد.

جواد رضويان يكي دو تجربه كارگرداني هم داشته كه البته نتوانست در اين زمينه موفقيتهايي كه در عرصه بازيگري بدست آورده بود را تكرار كند. ويتاكنون در چند تله فيلم نيز بازي كرده و تا به حال چند آلبوم نيز بيرون داده است كه آخرين آن كاري با نام لحاف دوزي است. داراي يك فرزند دختر است و يك طوطي برزيلي هم دارد. نارنجي رنگ مورد علاقه اوست.سبك نقاشي اش اليستراسيون است سبك تصوير سازي كودك.سيد جواد رضويان با انتشار عكس زير نوشت : به نام حضرت حق ؛ باز باران… باترانه دارد از مادر نشانه… بوى باران، بوى اشك مادرانه، پر ز ناله، كودكى با مادرى پهلو شكسته، سمت خانه، كوچه ها و تازيانه، گريه هاى كودكانه، حملهء نامرد پستى وحشيانه… تازيانه ، تازيانه پس چرا مادر ، چرا گم كرده خانه، آشيانه… باز باران، دانه ، دانه ، حيدرانه، بى صدا و مخفيانه ، آه ، از غسل شبانه زينبانه، لرزه افتاده به شانه ، پشت تابوتى روانه، باز باران ، باز باران به نام مادرم زهرا(س) يا حق.

از پخش برنامه تلويزيوني «سه شو» به تهيه كنندگي عليرضا ابراهيمي دليجاني و اجراي جواد رضويان و مهران غفوريان در شبكه سه سيما مدت كوتاهي نمي گذرد. اين برنامه مسير خود را در حد متوسط و بدون اينكه نوآوري خاصي در اجرا يا آيتم‌هاي مختلف داشته باشد، روي آنتن مي‌رفت كه يك خبر جنجالي، نام آن را بر سر زبان‌ها انداخت. ماجرا از چند روز پيش شروع شد كه جواد رضويان در پست اينستاگرامي خود به صورت تلويحي اعلام كرد از برنامه «سه شو» جدا شده است.

او در اين پست آورده بود: سلام و عرض ارادت خدمت تك تك شما خوبان؛ سپاس از عنايت و حمايت هميشگيتون كه از حقير داشتيد، اميدوارم كه روسياه و شرمنده اين همه محبت نباشم، تك تك كامنت‌هاى پست قبلى رو خوندم و از يك طرف خوشحال از توجه شما عزيزان بودم از طرفي هم خجل كه واقعا الان شرايط حضور در تلوزيون رو ندارم، حتما يك روزى به همين زودى ها اگر عمرى بود دليل اين تصميم رو خدمت عزيزتون عارض ميشم. باز هم سپاس بيكران حقير رو بپذيريد، تا نفسى هست مديون شما هستم ، در مورد تصوير هم هيچى نگم بهتره…. دمتون گرم ، عشقتون ابدى، ياحق.

.بيوگرافي جواد رضويان:سيدجواد رضويان زاده ي ۱۳۵۳ بازيگر سينما و تلويزيون متولد شهر قم است.سيدجواد رضويان از پدري قمي و مادر يزدي در شهر قم به دنيا آمد. او هم اكنون ساكن محله سلسبيل است. وي به طور اتفاقي وارد رشته بازيگري شد. وي در سال اول دانشگاه با مهران غفوريان و امير غفارمنش و بيژن بنفشه‌خواه همكلاس بود و به كمك آنها وارد اين رشته شده است. جواد رضويان از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازيگري مشغول به كار شده است. در مجموعه‌هاي متعددي از جمله سيب خنده، مجيددلبندم و باغچه مينو… شركت كرد. او با مجموعه سيب خنده به تلويزيون آمد؛ ولي با مجموعه طنز پاورچين به كارگرداني مهران مديري به موفقيت رسيد و در جايزه بزرگ اين موفقيت را تكرار كرد.دلداده فيلمي به كارگرداني قدرت‌الله صلح‌ميرزايي، نويسندگي عليرضا محمودي ايرانمهر و قدرت‌الله صلح‌ميرزايي و تهيه‌كنندگي سيد كمال‌الدين طباطبايي ساخته سال ۱۳۸۷ است.اين فيلم در ۲۹ آبان ۱۳۸۷ در سينماهاي ايران اكران شده است.جواد رضويان نيز بازيگر اين فيلم است.

جواد رضويان مجري و كارگردان برنامه تركيبي طنز «سه شو»، شب گذشته در آيتمي كمدي شوخي تند و تيزي با مهران مديري داشت. جواد رضويان اين روزها با دو برنامه «سه شو» و سريال «در حاشيه 2» روي آنتن است و سريال «جايزه بزرگ» را هم در نوبت بازپخش دارد. اين كمدين شب گذشته در برنامه «سه شو» در آيتمي كه با بازي مهران غفوريان پخش شد، شوخي عجيبي را با مهران مديري ترتيب داد. آيتمي كه تلافي جويانه به نظر مي‌رسيد و شبهه ايجاد اختلاف ميان رضويان و مديري را تأييد كرد. در اين آيتم رضويان نقش مديري را بازي مي‌كرد و غفوريان هم جاي رضويان ظاهر شد. در طول آيتم رضويان (مديري) و غفوريان (رضويان) بر سر تسويه حساب مانده از پروژه‌هاي مشترك قبلي‌شان با يكديگر بگو مگوي بامزه‌اي داشتند.

اين در حالي است كه ابراهيمي تهيه كننده كار نيز تغيير كرده و «سه شو» در ادامه مسير توليد به «مهران مهام» سپرده شده است.”مهران مهام” درباره تغييرات اخير اين برنامه تلويزيوني كه روزهاي پنجشنبه و جمعه از شبكه سه سيما به روي آنتن مي‌رود، گفت: در حقيقت اين پروژه شرايط ايده‌آلي در مرحله توليد نداشت و مي‌توان گفت كه زمان توليد از زمان در نظر گرفته شده طولاني‌تر شده و اين يعني ايجاد هزينه مضاعف آن هم در مقطعي كه بار مالي بسياري بر دوش تلويزيون قرار دارد.

وي ادامه داد: به همين دليل تصميم گرفتيم توليد آيتم‌هاي مختلف را از هم جدا كنيم تا كار گروه در گرو يك نفر نباشد و كمي سرعت توليد را بالا برده و به آن نظم بيشتري ببخشيم. مهام همچنين درباره جدايي جواد رضويان از اين پروژه نيز تصريح كرد: آقاي رضويان چون مدت طولاني مرحله توليد درحاشيه را گذرانده بود و پس از آن هم به سه شو آمده بود، احساس خستگي مي‌كرد و ترجيح داد فعلا كمي استراحت كند. در حال حاضر نيز با بيژن بنفشه‌خواه صحبت شده تا به جاي ايشان در كار حاضر شوند و فعلا نيز حدود 11 قسمت جديد تصويربرداري شده است.

وي در پايان گفت: خوشبختانه توليد «سه شو» در مسير بسيار خوبي قرار گرفته و پس از تثبيت نظم حاصل شده به دنبال افزايش كيفيت هستيم و اميدوارم بتوانيم با ارتقاء كيفي اين اثر، برنامه‌اي جذاب براي مخاطبان فراهم كنيم. اين در حالي است كه بخش خوانندگي را به جوانان مستعد كشورمان سپرده‌ايم و آنها نيز با علاقه پي‌گير حضور در برنامه هستند و تا به حال نيز استعدادهاي خوبي در اين زمينه كشف شده است.

. او از طرف مادري يزدي است و از طرف پدري قمي استاو ليسانس نقاشي دارد و سبك نقاشي اش اليستراسيون است. جواد رضويان به طور اتفاقي وارد اين رشته شده و سال اول دانشگاه با مهران غفوريان و امير غفارمنش و بيزن بنفشه خواه همكلاس بوده و به كمك آنها وارد اين رشته شده است
جواد رضويان يك دختر به نام يامين دارد. او عاشق رنگ نارنجي است و يك طوطي برزيلي دارد. جواد رضويان تاكنون در چند تله فيلم نيز بازي كرده و تا به حال چند آلبوم نيز بيرون داده است كه آخري آن كاري با نام لحاف دوزي است.و اولين بار در سال 1373 پا به عرصه بازيگري گذاشت و با مجموعه سيب خنده به تلويزيون آمد

اما با مجموعه طنز پاورچين به كارگرداني مهران مديري به موفقيت رسيد و در جايزه بزرگ اين موفقيت را تكرار كرد.جواد رضويان چند مورد تجربه كارگرداني هم داشته كه البته نتوانست در اين زمينه موفقيتهايي كه در عرصه بازيگري بدست آورده بود را تكرار كند. او فيلمهاي ليمو ترش ، به روح پدرم ، ارث بابام ، مهمانان ويژه ، كسي خوابه؟ و سريال قرارگاه مسكوني را در كارنامه كارگرداني خود دارد.او در سال 1391 در سريال خروس ساخته سعيد آقا خاني ويژه ماه رمضان ايفاي نقش كرد كه هر شب از شبكه دو سيما پخش مي شد

آخرين هنرنمايي او در تلويزيون و تا كنون بازي در سريال درحاشيه مهران مديري بود كه در نقش زهتاب ظاهر شد.در حاشيه عنوان سريال تلويزيوني طنزي به كارگرداني مهران مديري است كه در 90 قسمت 40 دقيقه اي، در ابتدا براي شبكه تهران تهيه شد ولي در نهايت در در بيست و پنج قسمت در نوروز 1394 از شبكه 3 سيما به نمايش درآمد. اين مجموعه تلويزيوني چهارمين سريال مهران مديري در دههٔ 1390 و اولين سريال او پس از بازگشت به تلويزيون است كه با استقبال گستره مردم مواجه شد.


جواد رضويان يك دختر به نام يامين دارد. او عاشق رنگ نارنجي است و يك طوطي برزيلي دارد. جواد رضويان تاكنون در چند تله فيلم نيز بازي كرده و تا به حال چند آلبوم نيز بيرون داده است كه آخري آن كاري با نام لحاف دوزي است.او اولين بار در سال 1373 پا به عرصه بازيگري گذاشت و با مجموعه سيب خنده به تلويزيون آمد.اما با مجموعه طنز پاورچين به كارگرداني مهران مديري به موفقيت رسيد و در جايزه بزرگ اين موفقيت را تكرار كرد

جواد رضويان چند مورد تجربه كارگرداني هم داشته كه البته نتوانست در اين زمينه موفقيتهايي كه در عرصه بازيگري بدست آورده بود را تكرار كند. او فيلمهاي ليمو ترش ، به روح پدرم ، ارث بابام ، مهمانان ويژه ، كسي خوابه؟ و سريال قرارگاه مسكوني را در كارنامه كارگرداني خود دارد.او در سال 1391 در سريال خروس ساخته سعيد آقا خاني ويژه ماه رمضان ايفاي نقش كرد كه هر شب از شبكه دو سيما پخش مي شد.

ويدئوهاي مرتبط:

همسر جواد رضويان كيه

جواد رضويان و همسرش

خنده هاي جواد رضويان

تصادف جواد رضويان

دانلود جواد رضويان دورهمي

خداحافظي جواد رضويان

رقص جواد رضويان

جواد رضويان در خندوانه

دختر جواد رضويان

فيلم هاي علي صادقي و جواد رضويان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *